geolandar a/t-s g012 185/85 r16 105 l marki Yokohama Ocena produktu:

od 296,00 PLN

  • Producent: Yokohama
  • Kategoria: Opony 4x4

Wielostopniowa budowa bieżnika

Wielostopniowa budowa wewnętrznego bieżnika stanowi część sekretu trakcji opony A/T-S w terenie. Dodatkowa sztywność oznacza zwiększoną mobilność na drodze i poprawia atrybuty opony w zakresie samooczyszczania, zapewniające ulepszoną kontrolę w terenie. Kątowe krawędzie wiodące bloków pokaźne zmniejszenie niepożądanego hałasu opon i zmniejszenie nierównomierności zużycia bieżnika. Stanowią innowację o długofalowych skutkach.

Pięciostopniowa zmienność bloku

Bloki wielożeberkowe o wielu długościach, uważnie rozmieszczone wzdłuż obwodu opony, gwarantują minimalizację hałasu produkowanego poprzez bieżnik: stanowią mile widziane rozszerzenie komfortu w kabinie, dla kierowcy i dla pasażera. Dodatkowo obciążenie poszczególnych bloków bieżnika jest zoptymalizowane w celu wartościowego zmniejszenia nierównomierności zużycia.

solidne osłony ścian bocznych

Na ścianach bocznych opony GEOLANDAR A/T-S znajdują się mocne osłony bloków opony. Te ulepszenia nie tylko zabezpieczają oponę poprzez przecięciami i ścieraniem,w dodatku dodatkowe poziomy trakcji warunkach głębokich kolein w terenie.

Trójwymiarowe rowki wzdłużne

nowoczesne obszary o szerokiej powierzchni i głęboko wycięte ostrosłupowe rowki wzdłużne Zig-Zag stanowią kluczowy czynnik wpływający na nadzwyczajną sztywność bloku. Zmniejszenie odkształcenia bloku pod obciążeniem skraca drogę hamowania i ulepsza prowadzenie, minimalizując nierównomierność zużycia bieżnika, powiększając przebieg bieżnika. Jednocześnie "efekt krawędziowy" odprowadzania wody rowków wzdłużnych zagwarantuje nieprzeciętną przyczepność, choćby na śliskim asfalcie.

Cztery głębokie i proste rowki

konstrukcja opony A/T-S jest oparta o główny układ bieżnika, składający się z czterech głębokich i prostych rowków. Jest to kluczowy składnik wpływający na najwyższą wydajność odprowadzania wody przez oponę A/T-S i ma znaczące znaczenie dla jej właściwości zapobiegających aquaplaningowi, na dodatek udoskonalających prowadzenie na mokrej nawierzchni.

Mieszanka i budowa

duże testy prowadzone na całym świecie, w warunkach drogowych i terenowych, doprowadziły do stworzenia przez producenta YOKOHAMA mieszanki, która w połączeniu z wspaniałymi cechami konstrukcyjnymi powoduje, że opona A/T-S jest klasowym liderem. Potężna, dająca pokaźne możliwości i bezlitosna opona GEOLANDER A/T-S poradzi sobie z każdym terenem, z którym przyjdzie jej się zmierzyć.

Korzyści:
  • Wielostopniowa budowa bloku
  • Oparta na krzemionce mieszanka bieżnikowa
  • 5-stopniowa zmienność bloku
  • Osłony ścian bocznych
atuty:
  • umożliwia oczyszczanie z błota i zanieczyszczeń, nadzwyczajna trakcja w terenie
  • rewelacyjna przyczepność na mokrej nawierzchni, rozszerzony przebieg bieżnika
  • Niski poziom hałasu opony, zapewniający ciszę w kabinie
  • Zabezpieczenie przed uszkodzeniami ścian bocznych opony

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Opony 4x4